Choď na obsah Choď na menu
 


Čo dať chalanovi na Vianoce

10. 11. 2010

1. Sladkosti! Nijaký chalan neodolá košíku sladkostí. Zisti si, čo má najradšej a kúp mu toho mega balenie! Ak nič také nezoženieš, skús sama niečo uvariť. Napríklad čokoládové pralinky alebo orechy v cukre. Potom to zabaľ do papiera na pečenie a potom do farebného baliaceho papiera. Môžeš ku každému balíčku pripevniť aj lístok s nápisom ,,I love you".

 

2. Jeho obľúbená hudba! Sama nahraj na cedečko pesničky jeho obľúbenej skupiny/speváka a na cédečko potom napíš názov skupiny a venovanie.

 

3. Niečo praktické. Napríklad mu kúp nové tričko, kravatu alebo hrnček aj s jeho obľúbeným nápojom, prípadne vankúš. Je to lepšie ako nejaká blbosť, ktorú aj tak nevyužije.

 

4. Niečo originálne. Vankúš/hrnček/podložka pod myš s vašou spoločnou fotkou ho určite potešia! K tomu prilož sladkosť a pekne zabaľ a môžeš čakať na Vianoce.

 

5. Vlastná výroba! Trblietavý fotorámik, pero aj kvetináč sa dajú ľahko vyrobiť, stačí kúpiť si základ a potom už len dozdobiť! Určite ocení, že si kvôli nemu robila niečo také jednoduché :)

 

Toto by ti mohlo pomôcť pri kupovaní darčekov :)

- - -Tina♥- - -

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.