Choď na obsah Choď na menu
 


Pomoc! Chalan má narodeniny!

14. 2. 2011
Keď sa ho spýtaš, čo chce na narodeniny, povie ti len niečo ako : ,,chcem byť len s tebou!“ Toto nemôžeš brať doslova. Samozrejme, môžeš mu darovať zážitok (o tom budem písať v troch článkoch, nezmeškaj ich), no stále je potrebný nejaký hmotný darček. Ak netušíš, čo by to malo byť, vyskúšaj darčekový kôš!
V potravinách zožeň niekoľko rôznych sladkostí, ktoré má rád. Pri menších, ako sú cukríky, je vhodné megabalenie alebo viac obyčajných. K tomu pridaj fľašu CocaColy, alebo čo má rád, a žuvačky, aj keď ich nemá rád :). Tak, veci na jedenie by sme mali...
Určite vieš, akú hudbu tvoj chalan počúva. Zrejme má aj obľúbeného interpreta. No čo keby vyskúšal niečo nové? Stiahni z internetu rovnaký druh hudby, aký počúva a napáľ na disk. Samozrejme, môžeš CD aj kúpiť – bude to legálnejšie :).
Choď do nejakého obchodu s gýčmi a kúp niečo plyšové, chlpaté a ružové, čo drží srdce s nápisom I LOVE YOU. Je jedno, či je to pes, medveď alebo veverica, aj keď sa tomu nepoteší tak ako tým sladkostiam, patrí to k darčekom a v najhoršom to môže dať svojej sestre.
Aby toho nebolo málo, prihoď ešte nejakú drobnosť: kľúčenku, prívesok na mobil, pero s menom alebo niečo podobné.
Teraz príde to najdôležitejšie. Darčekový kôš. Nemusí to byť práve kôš, môžeš skúsiť ozdobnú krabicu, len tak to zabaliť do papiera alebo niečo originálne: kvetináč! Buď kúp ozdobný (samozrejme, dostatočne veľký) alebo hnedý a ten potom namaľuj. No pozor, ty síce tieto úpravy robíš ako posledné, no obdarovaný si ich všimne prvé a prvý dojem sa vryje do pamäti hlbšie ako čokoľvek iné! Daj si preto záležať!
Na obal priviaž lístoček s venovaním alebo básničkou (počkaj si na článok Len pre neho). Bude to osobnejšie, a určite sa tomu viac poteší.

Stačí už len počkať na správnu chvíľu a dať chalanovi tento darček! Minieš na zo asi dosť peňazí, preto sa podľa tohto návodu riaď len vtedy, ak ho skutočne máš rada a chodíte spolu aspoň dva mesiace!

- - -Tina♥- - -

Nezmeškaj! Už čoskoro v troch častiach Zážitok na narodeniny a jedna časť Len pre neho!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.