Choď na obsah Choď na menu
 


5 minút a je tvoj

16. 12. 2009
00:01
Može byt: Sustred sa na to že sa nachadza v tvojej blizkosti!Kutikom oka ho sleduj a všimaj si jeho pohyby a reakcie.Neustale mapuj s kym sa rozprava a akym štylom.
NIE: Nechci sa s nim pustit do reči za každych okolnosti.Drž sa od neho vo vzdialenosti minimalne troch metrova potajomky na nho striehni.Ak by si sa na nho hned vrhla určite by si ho dostala do rozpakov!!
00:02
Može byt: Dívaj sa mu do očí.Prva dôležitá úloha pre teba je skonatktovat sa s nim.Nenasilne so šarmom.Ak sa mu pozrieš hlboko do oči pochopi že si otvorena bytost.Z jeho pohladu počas rozhovoru vycitiš či aj on tuži spoznat ta....
NIE: Počas rozhovoru sa nikam inam nepozeraj iba na nho!!!!V opačnom pripade by si to mohol vysvetlit tak že ta jeho reči nudia....
00:03
Bud jeho zrkadlom!Zrkadlenie je jedna z najlepšich vabničiek.Všimaj si jeho pohyby a pokus sa ich zrkadlovo napodobnovat.Ak si prekriži nohy prekriž si aj ty.Ak si zajde rukou do vlasou tak to sprav aj ty.Bude to pre nho jasni dôkaz že ta zaujima!!
NIE: Neodvracaj sa od neho!Tvoje telo musi kopirovat to čo prave robi.Nevšimaj si pritom druhych!!
00:04
Može byt: Chval ho ale s mierov.Z času na čas ocen jeho tričko alebo učes.Hadž mu komplimenty-samozrejme musia zniet uprimne.
NIE: Vyhybaj sa uštipačnym poznamkam a kritike!!!!Lebo by si ho mohla urazit.

00:05
Vypočuj ho: Ak začne rozpravat vypočuj ho až do konca.BUd pozorna aj v tedy ak ta jeho reči nudia.Pytaj sa ho-spoznavaj ho.
Nie: Na chvilu zabudni na svoje story.Teraz to neni o tebe.Nechaj nech sa pred tebou otvori...
zdroj: teengirls.estranky.sk
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

NGV

(ßarßorQa, 18. 12. 2009 19:23)

ahoj! na mojom webe som zverejnila vyhodnotenie narodeninovej grafickej súťaže. vyzdvihni si diplom a výhru ;) http://www.hmontana.estranky.sk/clanky/narodeninova-graficka-vojna/celkove-vyhodnotenie-ngv