Choď na obsah Choď na menu
 


Aké nechty na leto?

12. 7. 2010

Určite si kladieš otázku čo s nechtami na leto však? Gélové, umelé alebo svoje? Ja som si toto leto zvolila gélové nechty.  Pôvodne som chcela umelé a na to naniesť gél ale keďže mám svoje pekné a dlhé tak som si ich dala len zaliať gélom. Nestálo ma to veľa lebo mi ich robila moja teta, ale čo som si pozisťovala u manikérky môžu byť tieto nechty dosť drahé. Hľadáš nejaký lacný spôsob ako na nechty?

 

    Toto leto sú v móde výrazné farby. Neboj sa svojimi nechtami zaujať! V drogérii kúp nejaký pekný lak výraznej farby najlepšie sú značky

S-HE ktoré ale musíš nanášať v dvoch vrstvách. Jó, ešte si nezabudni kúpiť priesvitný podkladový lak. Malo by ťa to stáť okolo 5-tich €.

     Doma si nájdi tiché(je dobré keď ťa nič nebude rušiť) miesto, zober laky a pilník, nožnice na nechty, pusti hudbu do uší, uprav nechty a lakuj =)

Nechty si ostrihaj na krátko ale nie úplne. Ak máš krátke nechty nebude to potrebné. Teraz si ich opilníkuj do oblúčiku a môžeš  lakovať.

Prvý nanes priesvitný podkladový lak, začni malíčkom, a nechaj ho dobre zaschnúť. Teraz môžeš naniesť dve vrstvy farebného laku, každú vrstvu nechaj poriadne zaschnúť. Tak a je to =). Lacné a hlavne ľahké.

 

Chcela by si niečo viac originál? Na youtube.com sú samé originálne nechty. Stačí zadať do hľadania „nails“. Nič ťa tam nezaujalo? Vytvor si vlastný vzor =)

 

- - -WewiQ- - -

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.